Läbipaistev hinnastamine

epood.eu paketid erinevad ainult kuutasu ja vahendustasu protsendi osas.Me ei piira sinu võimalusi olenevalt valitud paketist. Vali endale sobiv maksustamise mudel ja naudi parimat e-poe kogemust ilma varjatud lisakuludeta. Esimene kuu kuutasuta!

Kõige populaarsem
5€/ kuu
+ 5% vahendustasu müügilt

Basic
Kõige populaarsem
14€/ kuu
+ 3% vahendustasu müügilt

Standard
Kõige populaarsem
49€/ kuu
+ 1% vahendustasu müügilt

Premium

Üks pakett,
kõik võimalused

Sõltumata sellest, millise makselahenduse valid, saate ligipääsu kõikidele e-poe võimalustele

Meie kasutajasõbralikul e-kaubanduse platvormil on Teil täielik kontroll oma veebipoe seadistamise ja muutmise üle. Tehnilisi teadmisi pole vaja! Kui aga vajate abi, on meie professionaalne meeskond Teie jaoks olemas, et pakkuda oma teadmisi ja aidata teie kauplust sujuvalt käivitada.

epood.eu haldusliideses koguneb automaatselt kokku statistika sinu käibest, enim müüvatest toodetest ning enim tellivatest klientidest.

epood.eu pakub võimalust iga toote kohta tekitada otselink. Otselink avab lehe, kus on võimalik valida konkreetse toote kogus, kui olemas siis ka variatsiooni ning koheselt tasuda. Platvorm pakub antud lingile ka QR koodi mida võib kasutada oma tootel, laatadel ja muudel välimüügi kohtadel. Skännides QR koodi oma telefoniga suuname Teie kliendi otse antud toote lehele. Selline leht sobib suurepäraselt korduvtellimuste soodustamiseks, laatadel makselahendusena, teenuse eest raha küsimiseks vms.

Vaid mõne klikiga saad alustada oma veebipoega ja me anname sulle kasutamiseks domeeni sinuärinimi.epood.eu. Kui aga on soov e-pood panna tööle oma domeenile siis ka see on võimalik.

epood.eu haldusliides toetab Google Analytics-i ja FB Pixel-i liidestamist. Nende kasutamine aitab sul paremini jälgida ja analüüsida oma poe külastusi ning kampaaniate toimivust. Kui sul aga tekib liidestuse vajadus mõne kolmanda levinud tööristaga anna meile julgelt märku ja saab tehtud.

epood.eu on ehitatud Progressive Web App (PWA) põhimõttel. Mis tähendab, et oma püsiklientidele saad pakkuda võimalust, oma pood äppina alla laadida. See sobib peamiselt nendele poodidele, kus kliendid teevad tellimusi pidevalt.

epood.eu eesmärk on läbipaistev hinnastus. Me võimaldame kõigile, olenemata valitud paketist piiramatu arv tooteid lisada.

epood.eu on arenev platvorm. Meie ärimudel on lihtne. Kui meie klientidel läheb hästi siis läheb ka meil hästi. Meie eesmärk on hoida kõik e-poed üleval ja mõelda juurde kuidas sina paremini oma tooteid müüa saaks. Kasutades epood.eu platvormi oleme me partnerid, kes töötavad ühe eesmärgi nimel.

epood.eu võimaldab teil oma klientidele pakkuda erinevaid maksevõimalusi. Meie platvorm ühildub Montonio maksesüsteemiga mis kasutab Open Banking makselahendust, pakkudes Teile odavaimat saadaolevat pangalingi lahendust. Lihtsustage oma makseid ja maksimeerige oma veebiäri epood.eu abil.

Üle 80% e-poodide kasutajatest teeb oma ostud kasutades mobiiltelefoni. epood.eu kujundused ja haldusliides on algusest peale disainitud mobiilis kasutamiseks. Mobiilisõbralikkusega oleme arvestanud nii Teie kliendi vaatest, et pood oleks kliendile mugav kasutada, kui ka haldusliidese poolt, et toodete ja tellimuste haldus oleks alati Teil taskus olemas.

Vaatamata sellele, et oleme oma lehe haldusliidese teinud nii lihtsaks kui oskame, siis tihtipeale on ikka uue asja õppimine lihtsam kui keegi pisut ette näitab. Võta meiega ühendust ja me anname sulle lendstardi sinu e-ärisse.

epood.eu platvorm võimaldab müüa erinevat tüüpi tooteid. Kõige tavalisemad tooted on selliseid mida müüakse tüki kaupa ja millel võib olla erinevaid variatsioone. Lisaks toetab meie e-poe haldusliides võimalust seadistada tooteid mille hind arvutatakse näiteks jooksvates meetrites või kilogrammides. Erilahendusena OTT müügi jaoks on meil ka võimalus lasta klientidel esitada tellimus selliselt, et täpne hind selgub alles toote komplekteerimisel ning arve saadetakse välja alles peale komplekteerimist. Näiteks kui klient tellib forelli aga forelli täpne kaal selgub alles tellimuse komplekteerimisel.

epood.eu e-poe platvorm genereerib sulle automaatselt töötava kasutajasõbraliku e-poe ja võimaldab sul igal ajal väga lihtsalt teha kiireid muudatusi tekstides, kujunduses või toodetes.

epood.eu toodete haldus võimaldab lisada toodetele variatsioone. Variatsioonid on näiteks toote suurus ja värv. Võimalik on ise defineerida variatsiooni tüüp ja valikud.

epood.eu võimaldab klientidele Push Notification-eid saata. Lihtsamalt seletades siis need on need sõnumid mida sa näed oma telefoni ekraanil ilma, et sa rakendust ennast avaks. Selliselt on hea oma kliente teavitada näiteks sooduskampaaniatest.

epood.eu on arenev platvorm. Meie ärimudel on lihtne. Kui meie klientidel läheb hästi siis läheb ka meil hästi. Meie eesmärk on hoida kõik e-poed üleval ja mõelda juurde kuidas sina paremini oma tooteid müüa saaks. Kasutades epood.eu platvormi oleme me partnerid, kes töötavad ühe eesmärgi nimel.

Vaid mõne klikiga on sul epood.eu haldusliideses võimalik defineerida sooduskampaania ja valida sinna tooteid. Määrata kampaaniale alguse ja lõpukuupäev ning pakkuda oma klientidele antud kampaanias olevatele toodetele soodustust.

epood.eu võimaldab Teil valida vaid mõne klikiga milliseid transpordilahendusi te toetama hakkate. Valikus on Omniva, DPD ja Itella pakiautomaadid, kilomeetripõhine hinnastamine, mis automaatselt arvutab kliendile välja reaalse marsruudi koos selle maksumusega kasutades Google Maps tehnoloogiat. Lisaks on võimalik seadistada kaubale järeletulemise aadress, kuupäevad ja kellaajad. epood.eu sisaldab spetsiaalselt OTT (otse tootjalt tarbijale) müügi jaoks arendatud kindlatele eeldefineeritud aadressidele tellimist. Kui plaanid avada oma OTT müüki võta ühendust ja saame koos üle vaadata kuidas saame sinu äri kõige paremini aidata.

Mitmekeelsuse lisamine epood.eu platvormil on vaid 1 kliki kaugusel. Hetkel on valikus enim levinud eesti, inglise ja vene keel. Kuid kui on soov teha e-pood mõnes muus keeles siis ära lase ennast sellest takistada. Võta meiega ühendust ja leiame kiirelt lahenduse.

epood.eu on e-poe platvorm, mis on sündinud Eesti ettevõtete vajadusest kasutajale pakkuda lihtsat ja arusaadavat e-poodi, mis vastaks Eesti spetsiifilistele nõuetele. Me oleme Eesti ettevõtte ja suhtleme kõikidega hea meelega Eesti keeles aga kui Eesti keel käib üle jõu siis saame ka Inglise keelega ilusti hakkama.

epood.eu genereerib automaatselt arved iga ostu kohta ning saadab need Teie kliendile. Välja minevad arved on võimalik kujundada oma brändi logoga.

epood.eu võimaldab tekitada kasutajakontopõhiseid soodustusi. Selliselt on sul võimalik oma püsiklientidele püsivalt anda soodustus ja su klient näeb kogu e-poodi juba tema spetsiifiliste hindadega.

Lihtne tootekategooriate haldus - epood.eu kasutab toodete kategooriatesse määramiseks "Täg"-e. Selliselt on sul võimalik tooteid vajadusel hoida mitmes kategoorias või kiirelt liigutada ühest kategooriast teise.

epood.eu

kiireim tee e-kaubanduseni

Kontakt

E-post: info@epood.eu

telefon: +372 55 606 246

Tugi

info@epood.eu

+372 55 606 246

Ettevõttest

Updown Software OÜ

Harju maakond, Viimsi vald, Pringi küla, Tuule tee 4, 74011

Reg: 11691415

KMKR: EE101424352

+372 55 606 246